Vykládací ubrusy

Vykládací ubrusy používáme k věšteckým výkladům s taroty, kyvadlem, runy a dalšími věšteckými pomůckami. Ubrus je součástí rituálů a zdobí se jimi oltář. Vybírejte ho dle svých pocitů, aby vám byl příjemný a symbolika obrazců na ubrusu by pro vás měla být srozumitelná.

Vykládací ubrus

 

Ubrus před použitím vypereme a připravíme na vámi určenou záležitost. Je to náš ochranný štít, když vykládáme karty, zachycuje negativní energie.

1. Na ubrus položíme zapálenou svíčku - oheň spaluje, to, co nechceme.

2. Můžete použít další rituální pomůcky, například ochranný drahý kámen (pokud použijete křišťál a obsidián, bude vám udržovat rovnováhu výkladu)

3. Na ubrus ještě pokládáme svůj amulet, který bychom měli mít blíž k sobě, než ke klientovi, kterému vykládáme.

4. Za sebe si dejte nádobu se slanou vodou, kterou po výkladu nezapomeňte vylít. Nesmí se používat dál, protože během výkladu pohltila do sebe vše negativní.

5. Také můžete použít pokud máte nějakou svou oblíbenou sošku. Někdo má anděla někdo vílu nebo Boha a Bohyni. Já třeba draka. Záleží jen na vás, co je vám blízké.

6. Po ukončení výkladu je dobré místnost, kde se konal výklad vykouřit. Pokud nemáte zkušenosti s vykuřováním tak buď vonnou tyčinku nebo špalíček santálového dřeva.

Ubrus - víla
Ubrus - víla
Ubrus
Ubrus - kytky

Rozměry vykládacích ubrusů 

  • Ubrus - Víly 55× 55

  • Ubrus - Květiny 50× 60 

Pokud by vás zajímalo cokoliv ohledně výkladu, rituálů, symboliky, ozvěte se nám na mail: alchymistickyklub@gmail.com nebo telefonní číslo: +420 607 332 332. 

390,00 Kč