Blázen

blázen

Tato divoká karta je začátek cesty k vlastní osobě a novým začátkům.

Tradice hovoří o lehkověrném začátečníkovi, který je nějakým způsobem “podveden” nebo “oklamán” při našlapování na cestu k rozumu. Je to posvátná cesta, vnitřní i vnější cesta, kterou budete vykovávat sami a budete mít jenom své instinkty, které vás budou provázet.

Čistota, nezkaženost, impulzivnost, bláznivá láska, slepota vůči pravdě, pošetilost. Blázen navozuje dětinské nadšení ze života. Představuje tu část nás samých, která se probudí k životu ve chvíli, kdy se zamilujeme, zatoužíme po dobrodružství. Je to dítě nebo blázen v našem nitru, který jedná bez přemýšlení, nemá strach z neznámého. Blázen naznačuje intuitivní volbu. Řídit se svým srdcem. Dětinské nadšení ze života.  Je symbol toho, že v životě je možné dosáhnout opravdu čehokoli. Sděluje nám, že je lepší se nechat vést vírou, než se bát jakékoliv volby. Je to taky pocit, že uvízl a nemá kam pokračovat nebo je čas se zastavit, abychom nespadli z útesu a nechat minulost za námi. 

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: Řiďte se svým srdcem a přijměte vše, co vám přijde do cesty, jste na křižovatce a je třeba jednat intuitivně.

Ptáte se na osobu: vášnivý člověk, který má odvahu.

Ptáte se na dítě: dítě, které je napojeno na svoji duši.

Co byste dělat neměli: nebuďte zbrklí, lehkovážní, neopomíjejte své závazky.

Ve vztazích: nový počátek, jak může být nekomplikovaný, tak to může být i flirt.

Ve financích a práci: Bláznovo heslo ve financích zní: Věř své inspiraci a jednej!

Ve zdraví: spousty energie, entuziasmus, vášnivé nadšení. Zdravotní stav je vyrovnaný.

Nenašli jste svoji odpověď? Pošlete otázku naší kartářce, která vám odkryje tajemství karty za úžasnou cenu 80 Kč. Odhalte hlubší smysl o vaší tarotové věštbě.

Poselství karty

Poselství karty jste již odhalily, věříme, že jste spokojeni.

Pokračujte živým výkladem s Alchymistkou.

Jak na to? Napište nám otázku níže a odpověď obdržíte do 24 hodin.
Využijte akční cenu!

80,00 Kč