Vytáhněte si svou tarotovou kartu

Žijeme ve světě informací, které se dají jednoduše zpeněžit. Někdy je opravdu úleva dělat věci, které žádnou cenu nemají. Nemyslíš? Dělat něco “jen tak”, protože chceme! Opepřit si ten zaručeně nezávadný guláš života bez chuti. Protože, když se JEN TAK to NĚCO vyvede, je to bomba! Život chytne duhu chutí a začne nás děsně bavit. Najednou si říkáme, ach bože, jak blbě jsme to do teď žili. Najednou nežijeme v reklamách ani pohádce.

Pojďme si jen tak blbnout, dokud je čas. Hrát si, možná nás právě tato hra dovede až k našemu jádru a začneme poznávat sebe, místo spousty okolních informací, které nám vlastně nejsou k ničemu. Možná pochopíme, co je transformace v naší hře. A jestli si myslíš, že se jenom vyhrává, tak se pleteš! Ale je to jen hra. Tady si můžeme myslet a ptát se na co chceme. Řešit svoje vzteky i ty nejbláznivější tajnosti, přání a nápady!

Tady máš své místo, tady tě vnímají naše tarotové karty, které ti řeknou pravdu do očí snadněji, než tví přátelé. Zamíchej si je a vyber tu, ke které cítíš, že jsi napojen. Přejeme hodně štěstí.

Pokud svoji odpověď nenajdeš, pošli konkrétní otázku naší kartářce, která ti podrobněji odkryje tajemství karty.

Zamyslete se a vyberte jednu kartu, která na vás nejvíce působí: