KRÁL PENTAKLŮ

 král pentaklů

Odhalte tajemství vaší vytažené karty!

Nastává čas, kdy se můžete postavit čelem praktickým výzvám a záležitostem života. Díky svým cenným zkušenostem, silné vůli a neúnavné vytrvalosti jste připraveni pustit se do akce a zabezpečit prospěch pro sebe, svou rodinu a širší okolí. Silná vůle vás pohání vpřed a dává vám sílu překonávat překážky na cestě k úspěchu. Vaše vytrvalost vám umožňuje nepolevovat a pokračovat ve svém úsilí, i když se mohou objevit obtíže. 

Ptáte se na osobu?

Jste člověk, který má rád rodinu a není samotářem. Díky tomu se stáváte zdrojem inspirace a podpory nejen pro sebe, ale také pro svou rodinu a širší okolí. Vaše síla a odhodlání vám umožňují dosáhnout všeho, čeho si přejete.

Ptáte se na dítě?

Dítě, které je spojeno s otcem, je důležité podporovat ve vývoji finanční gramotnosti. V případě, že otec chybí, roli zastupuje rodič či vychovatel.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí?

Takže buďte odvážní a využijte svou sílu a zkušenosti k tomu, abyste dosáhli svých cílů a vytvořili pozitivní změny ve svém životě i životech těch kolem vás. Můžete se stát svým vlastním pánem osudu a ovlivnit pozitivní vývoj svého prostředí. Buďte  oporou, praktičtí a poctiví. Využívejte svůj talent.

Co byste dělat neměli?

Vyvarujte se bezohlednosti a nepružnosti.

Vztahy?

Vaše vztahy a city mají potenciál být trvalé a hluboké, věnujte jim čas, porozumění a péči. Otevřenost, empatie a vzájemná komunikace jsou klíčové pro jejich udržení a posílení. 

Finance a práce?

Vaše finance a práce vedou k prosperitě a úspěchům.

Zdraví?

Buďte nad nad věcí. Práce nesmí mít dopad na vaše zdraví.

Když vás oslovil náš výklad karty, neváhejte a objednejte si naše fascinující alchymistické služby.

Objednejte si Alchymistku  Alici živě na videohovor, uveďte téma, které vás zajímá, do rámečku pod tímto textem, a připravte se na 90 minut fascinujícího kouzlení s alchymií.

Odhalte hlubší smysl své existence

a proměňte svůj svět.

 

Alchymistka

Poselství karty jste již odhalily, věříme, že jste spokojeni.

Pokračujte živým výkladem s Alchymistkou.

Jak na to? Napište nám otázku níže a objednejte se na videohovor s Alchymistkou Alicí.

3 033,00 Kč