MÁG

Kouzelník

" Dobře se dívej!"

Ve vašem životě je vše, co k němu potřebujete. Máte k dispozici veškerý potenciál, abyste byli schopni žít plnohodnotným způsobem života. Je  potřeba přemístit duchovní energii a přinášející duchovno do každodenního života. Duch praktiky, při nichž je zapotřebí přijmout veškerou zodpovědnost. Za vše, co člověk učiní. Zodpovědnost za skutky a jeho následky. Každé rozhodnutí, které učiníme, má vliv na váš i ostatních životy. Stojící osoba má odvahu využít veškeré své prostředky k dosažení svého cíle. Jsou tu zastoupeny všechny živly.
Mág postava je karta osobnosti, podstatou osobnosti jsou nástroje se kterými umíme pracovat, schopnosti, které umíme využívat. Ale musíme chtít! 

Ptáte se na osobu?

Je kouzelník i šarlatán. Je to čaroděj i manipulátor.  Někdo, kdo ví, jak věcmi otáčet, jednat, provádět optické klamy. Je také posel bohů, který nám ukazuje, že každodenní život je jenom iluze. 

Ptáte se na dítě?

Když dítě Mága svážete pravidly a neumožníte mu vše vyzkoušet, bude se vztekat a urážet a ztratíte důvěru, kterou budete špatně dávat zpět.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí?

Když chceme můžeme vše, takže je tu protiklad, že když nechceme, použijeme vše toto k tomu, abychom se z toho vyvlíkli.

Co byste dělat neměli?

Nezneužívejte svých schopností, intriky.

Vztahy?

Diplomacie, zdravý rozum.

Ve financích a práci?

Mág je všude první a neumí být poslední. Neumí dotáhnout věci do konce, ale rád vysvětlí těm, co to umí, aby to dodělali. Uplatní se na pozici, kde bude řešit neřešitelný problém. Potřebuje volnost a svobodu a potom je zodpovědný, pečlivý a opatrný. Uplatní se na pozici, kde bude řešit neřešitelný problém. Potřebuje volnost a svobodu a potom je zodpovědný, pečlivý a opatrný.

Zdraví? 

Mág má vše v sobě, aby se ho drželo pevné zdraví. Podpora je, když umí pracovat se svojí energií.

Nenašli jste svoji odpověď?
Pošlete otázku naší kartářce (viz formulář níže), která vám odkryje tajemství této karty za úžasnou cenu 80 Kč.

Odhalte hlubší smysl o vaší tarotové věštbě. 

 

Poselství karty

Poselství karty jste již odhalily, věříme, že jste spokojeni.

Pokračujte živým výkladem s Alchymistkou.

Jak na to? Napište nám otázku níže a odpověď obdržíte do 24 hodin.
Využijte akční cenu!

120,00 Kč