Věž

 věž

" Vysoké věže se dají stavět jen na poctivých základech."

Něco důležitého ve vašem životě již nefunguje a je třeba pochopit pravdu. Bortící se věž neznamená žádné neštěstí, i když to tak může vypadat. Zničte projekt, který vás vede k nespokojenosti. Tato karta je varování a zároveň probuzení novým směrem v životě. Je možné, že jste ustrnuli v určitém stupni vývoje a setrváváte v bludném kruhu. Tato situace by vás měla donutit, abyste přestali stavět "vzdušné zámky". 

Ptáte se na osobu: člověk, který padá díky vaším lpěním na něčem, co již je strnulé. Když nezměníte situaci, můžete o vztah s ním přijít. Může se taky jednat o člověka, který umí řešit padající věže. 

Ptáte se na dítě: dítě, které podléhá změnám a vytváří chaos, je potřeba, aby si našlo svůj pevný bod nebo mohlo ztratit důvěru, je třeba podpořit obnovení důvěry nebo pomoci, aby vědělo, že můžou nastat zmatky, že je to součást vývoje jedince.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: nedržte se svých přestav o tom, jak mají věci fungovat. Otevřte se změně, i když je radikální.

Co byste dělat neměli: nebuďte pyšní, neponižujte nikoho, ani sebe. Nebudujte život na špatných základech.

Ve vztazích: neshody, je třeba změnit podstatu vztahu.

Ve financích a práci: nedělat žádné finanční investice, přílišné ambice, stereotyp, který je třeba změnit.  

Ve zdraví: je třeba jít do podstaty zdravotního problému, hledat proč vznikl a změnit radikálně životní styl.

Pošlete otázku naší kartářce, která vám odkryje tajemství karty za úžasnou cenu 100 Kč. Odhalte hlubší smysl o vaší tarotové věštbě. 

Poselství karty

Poselství karty jste již odhalily, věříme, že jste spokojeni.

Pokračujte živým výkladem s Alchymistkou.

Jak na to? Napište nám otázku níže a odpověď obdržíte do 24 hodin.
Využijte akční cenu!

100,00 Kč