Věž

Věž

" Vysoké věže se dají stavět jen na poctivých základech."

Něco důležitého ve vašem životě již nefunguje a je třeba pochopit pravdu. Bortící se věž neznamená žádné neštěstí, i když to tak může vypadat. Ukončete to, co vás vede k nespokojenosti. Je možné, že jste ustrnuli v určitém stupni vývoje a setrváváte v bludném kruhu. Tato situace by vás měla donutit, abyste přestali stavět "vzdušné zámky". 

Ptáte se na osobu?

Člověk, který je v situaci, která nemá stabilní základy a může se zbortit. S touto nejistotou "padají lidi". Může se taky jednat o člověka, který umí řešit padající věže, tedy rozpozná "vzdušné zámky".

Ptáte se na dítě?

Dítě, které podléhá změnám a vytváří chaos, je potřeba, aby si našlo svůj pevný bod. Mohla u něho být narušena důvěra, je třeba obnovení důvěry aby vědělo, že můžou nastat zmatky, že je to součást přirozeného vývoje jedince. 

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí?

Nedržte se svých přestav o tom, jak mají věci fungovat. Otevřete se změně, i když je radikální.

Co byste dělat neměli?

Nebudujte život na nepoctivých a špatných základech. 

Vztahy?

Zaměřte se na podstatu a důležitost vztahu. 

Finance a práce?

Nečekaná výpověď, která je důležitá pro uvědomění si, co je pro vás důležité. Změnit radikálně, co vás v práci nenaplňuje a brzdí, aby se netvořila "věž", která je předem odsouzena ke zničení.

Zdraví?

Když je zdravotní problém, je třeba jít do podstaty zdravotního problému, hledat proč vznikl a změnit radikálně životní styl.

Zaujal vás náš výklad karty?

Objednejte si konzultaci s Alchymistkou Alicí!

(Napište nám do rámečku níže, co vás zajímá, a užijte si 90 minut plné magie a poznání.)

Odhalte hlubší smysl své existence a proměňte svůj svět.

Objevte tajemství úspěchu s naší prací, inspirovanou osvědčeným programem "Myšlením k bohatství". Rozvíjejte své schopnosti a získejte hlubší vhledy, které vás posunou vpřed. Zde najdete voucher s aktivačním kódem, kde jako bonus získáte exkluzivní 30denní program ŽIVOTNÍHO RESTARTU zcela zdarma! Nechte se inspirovat a transformujte svůj život již dnes.

Alchymistka

Poselství karty jste již odhalily, věříme, že jste spokojeni.

Pokračujte živým výkladem s Alchymistkou.

Jak na to? Napište nám otázku níže a objednejte se na videohovor s Alchymistkou Alicí.

3 033,00 Kč