Přidejte se do čarodějnické školy - vyplňte přihlášku kliknutím zde

 Čarodějnická škola Hekaté 

Moderní čarodějnictví je fascinující a zároveň složitý proces, který vyžaduje hluboké porozumění tradici, kterou inovujeme do současnosti a vytváříme originální vizionářský přístup.

K založení školy nás inspirovala osobnost Alice A. Baileyové  známá svou prací "Pojednání o bílé magii" a jako zakladatelka "Nového věku" myšlenek, přinášející hluboké duchovní a metafyzické perspektivy.

Název je na počest bohyně Hekaté, průvodkyně čarodějnic.  Hekaté je bohyně spojovaná s magií, nočními světly a přechodovými stavy, což jsou témata, která mohou rezonovat s mnoha aspekty čarodějnictví. 

Připojte se k nám a staňte se Mágem svého života, kde oživíme dávno zapomenutá tajemství starodávných umění.

Čarodějná škola

Vítejte v naší nové škole čarodějnictví, kde spojujeme starodávné moudrosti s moderním životem.

Naše vize je otevřít cestu k čarodějnictví,   které je hluboce zakořeněné v minulosti,     plně funkční v přítomnosti a směřuje   k lepší budoucnosti. Naše kurikulum je navržené tak, abyste "objevili skryté a uměli využívat viděné".

Kurzy zahrnují:

  1. Historie a Filozofie Magie - Prozkoumejte, jak se magické praktiky vyvíjely a byly adaptovány různými kulturami po celém světě. Najděte svoji vlastní identitu čaroděje - čarodějky. 
  2.  Magie Čech a ve Skotsku - Ponořte se do bohaté historie české a skotské magie. Jak je  známo, alchymistka Alice, která žije ve Skotsku, kde je magie hluboce milována, nám bude doplňovat studium o skotské magické tradici a dědictví
  3. Čarodějnictví a praxe - Naučte se, jak používat magii, sezónní magii, rituály, magické vhledy, které vás povedou k inovacím a uskutečňováním vašich záměrů. 
  4. Studium Cestovatelských Míst - Objevte magické lokality po celém světě, pochopitelné významné energetické body a naučte se, jak cestování ovlivňuje magické praktiky.
  5. Etika a právo v Magii - Pochopíte, jak může být magie zodpovědně integrována do našich životů s ohledem na morální důsledky s pohledem do minulosti a budoucnosti. Magická praxe musí respektovat místní zákony a etické normy. To může zahrnovat vše od ochrany soukromí až po etické zacházení s rituálními objekty.

Naše škola je místem, kde se setkává staré s novým a kde jsou studenti povzbuzováni, aby nejen učili, ale také aktivně formovali budoucnost čarodějnictví. Společně můžeme objevovat, jak starodávné rituály a nové myšlenky mohou vést k harmoničtějšímu a udržitelnějšímu způsobu života pro nás všechny.

 

 

 

 

 

Rozvrh čarodějnické školy 2024

Datum Sobota  
27.4..2024 BELTAIN - svátek smyslů a magie ovoce  
4..5.2024 ČARODĚJNICTVÍ PRO MÁGY  
11.5. 2024 KOUZLA, ZAKLÍNADLA A MAGICKÁ SLOVA  
18.5.2024  TAROTOVÉ KARTY - TAROT  KELTSKÝCH DRAKŮ  
25.5.2024 ČARODĚJNICKÁ KUCHYNÉ   
1.6.2024 ALICE A. BAILEYOVÁ  a její magické postřehy  
8.6..2024 STARODÁVNÉ SYMBOLY V MAGII  
15.6..2024 MAGIE SEVERU - SKOTSKO  
22.6..5.2024 KOUZLA A ČÁRY  - pokročilé studium  
29.6..2024 RITUÁLY A TVORBA OLTÁŘE  

Texta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atext alchymistického klubu.

Text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atext.

Text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atexta text atext.

Těšíme se na vás, Alice a Katka

Na setkání a výuku na naší čarodějnické škole se těší Alice
Občerstvení rádi zajistíme.
Přijďte čarovat!

Studium probíhá na Praze 4, konkrétně v části Libuš.

Pokud máte další otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte se zeptat. Jsme tu pro vás!

Od 10:00 do 17:00 hodin.

Školné za studium 666 Kč. 

S cenou školného dostanete přístup k semináři dle výběru a kvalitní studijní skripta. Součástí ceny je i speciální výbava pro každého alchymistu, kterou obdržíte při semináři a alchymistické noviny s 30% slevou do alchymistického klubu.