Alchymistická cesta

Alchymista považuje svůj život za svoje individuální dílo, pokouší se ho prožít na vlastní kůži. Zda si to chcete zkusit, tato Alchymistická cesta je přímo pro vás. 

Jste komplikovaný případ, problémový člověk nebo co tu vlastně hledáte? Ať je to cokoliv, určitě není náhoda, že jste tu. Nikdo není komplikovaný případ nebo problémový, my jsme si jenom udělali komplikované životy a podmínky, tak se v tom můžeme občas ztratit. My pomůžeme najít správný směr.

Alchymistická cesta je zpracování cesty životem, kde zapojíme duši, ducha a těla. Zjistíme, kde se nacházíte, jaké situace, konflikty a protiklady vás v životě provází a proč tomu tak je. Pomocníkem nám budou tarotové karty a numerologie.  Je čas začít být spokojeni se svým životem.  

Co alchymistická cesta zahrnuje? 

4 x 60 minut konzultace s Alchymistkou a materiály pro váš rozvoj

Nepotřebujete nic, vše vám bude dodáno. Zda máte pracovní nástroj, třeba tarotové karty, kyvadlo, zapojíme ho do vaší cesty. Více se dozvíte u nás, naší alchymistickou práci si velmi střežíme a je jen na vás, jak se rozhodnete! Jednu alchymistickou cestu je potřeba dokončit vždy nejpozději do 28 dnů.

Pojďte s námi poznat sami sebe!

Zda máte dotazy, pište nám na alchymistickyklub@gmail.com nebo volejte na telefonní číslo +420 607 332 332

2 000,00 Kč