Přidejte se do alchymistické školy - vyplňte přihlášku kliknutím zde 

Vstupte do světa tajemna

Vstupte do tohoto zajímavého světa, který před vámi odhalí docela jiné možnosti a dimenze. Naše škola vám otevře dveře do historie a tajemství hermetického učení. Vy sami se můžete stát alchymistickou laboratoří a získat klíč k transformaci. Díky tomu se naučíte využívat své vlastní životní zkušenosti jako materiál, na kterém budete stavět. Poznáte, že alchymie nepatří jen do středověkých temných laboratoří a do rukou podivných bytostí, které jako by přišly z jiného světa. 

Zjistíte, že se alchymistické prvky dají praktikovat v běžném životě. Čekají na vás netušené možnosti osobního rozvoje. 

tabulka

 

Skripta a ostatní pomůcky, které budete potřebovat na práci dostanete ve škole. Všichni studenti mají volný vstup na akce alchymistického klubu po dobu trvání studia.

Setkání a výuka na alchymistické škole. Je možné studovat online i offline.
Tarot je soubor 78 karet spolu s odvozeným systémem výkladu a postupů, které se používají ke studiu ezoteriky, meditaci nebo věštění. Tarot je blízkým příbuzným souborem hracích karet zvaných tarokových karty, které se dodnes používají na hru tarotem.
A jelikož alchymie je věc lákavá, nebudeme vám bránit dotknouti se kotlíkem, tyglíků a banek osobně a učinit nějaký pokus.

Kde?

Mozartova 12, Praha 5 (zvonek ,,GENIUS”)

Kdy?

časově od 10 do 17 hod

Kolik?

Školné za první ročník, který trvá od září do května  je 22 000 Kč.