BALÍČEK LÁSKY

Přivolejte si LÁSKU do svého života

Co náš balíček lásky obsahuje?

1. růžovou svíčku
2. kaštan
3. růženín
4. ořech
5. sůl
6. tužku
7. 2x čaj Samahan
8. dvoukorunu
9. srdíčko ze sádry 
10. podtácek z břízy
11. srdíčkový papír

 

Rituál láska

 

Rituál Lásky 

1. Připravte si své oblíbené místo, které vám dodává pocit klidu a pohody. Můžete si udělat svůj oltář nebo vykládací ubrus, je to na každém z vás, co je vám pohodlné a co vám dělá dobře. Můžete použít květiny, třeba růže, ubrus posvětit růžovou vodou, meze se nekladou. 

2. Vezměte si srdíčkový papír z balíčku, růžovou tužkou si napište vše o vaší vysněné lásce, ale berte to zodpovědně!

3. Popište list papíru tím, co vás napadne a jaký partner by měl přijít, pokud již partnera máte, ale něco se vám nezamlouvá, napište, co byste chtěli změnit. Tento rituál je pro každého.

4. Až budete spokojeni s tím, co si přejete, zapalte svíčku a papír spalte, dejte do skleničky se solí a promíchejte.

5. Skleničku můžete ozdobit klíčkem. Toto bude váš lektvar lásky.

Oheň

 

Nyní si pořiďte nějakou rostlinku, kterou milujete nebo máte na zahrádce. Když budete mít snovou chvíli, nasypte sůl na rostlinku a pozorujte, jak roste. Bude to vaše spojení s láskou a určitě svoji jedinečnou životní lásku brzy najdete nebo vaše partnerské vztahy budou jenom kvést.

Pokud ne, nezoufejte a hledejte odpovědi, proč to tak je. Ořech a kaštan jsou kouzelné plody hojnosti - dejte je k rostlince, stejně jako růženín, který je kámen lásky. Penízek dejte do půdy rostlinky, aby se vaše přání zhmotnilo. Srdíčko ze sádry si ponechte pro štěstí, můžete si ho barevně ozdobit svými symboly lásky.

300,00 Kč