Síla

síla

" Síla vyjadřuje ušlechtilou vnitřní sílu a zdroj energie."

Síla je znamení odvahy, instinktů, udatnosti, vášně a ega. Symbolizuje ji lev, který je připraven a kterého musíme objevit, abychom mohli využít tvořivou energii. Náš duch zvítězil nad hmotou.

Ptáte se na osobu: mladá žena, jejíž síla, trpělivost a schopnost snášet bolest ji činí neporazitelnou.

Ptáte se na dítě: zdravé instinkty a vnitřní síla.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: využijte svoji tvořivou sílu a ozvěte se, pokud to bude nutné, ukažte i drápy. Je čas postavit se překážkám, nepříznivým okolnostem i komplikacím. Využijte trpělivost při řešení zdánlivě osudových neúspěchů.

Co byste dělat neměli: neřiďte se jen svým chtěním. Nebuďte pyšní. 

Ve vztazích: je to karta symbolizující sexuální energii, temperament, silnou fyzickou přitažlivost. Ukazuje nám na radost ze života. V lásce vás čeká vitální období. 

Ve financích a práci: máte zdravou sebedůvěru, která vám přinese finanční úspěch. V práci využijte plné nasazení a věnujte se svému plánu s odvahou a vší silou. 

Ve zdraví: je to karta znamení Lva, kdy Lev upozorňuje na případné vyčerpání, protože si nedovedete stanovit hranice a vzali jste si příliš úkolů. Lev ve výkladu je odolné zdraví a odvaha čelit zdravotním problémům vyrovnaně. 

Nenašli jste svoji odpověď? Pošlete otázku naší kartářce, která vám odkryje tajemství karty za úžasnou cenu 180 Kč. Odhalte hlubší smysl o vaší tarotové věštbě. 

Poselství karty

Poselství karty jste již odhalily, věříme, že jste spokojeni.

Pokračujte živým výkladem s Alchymistkou.

Jak na to? Napište nám otázku níže a odpověď obdržíte do 24 hodin.
Využijte akční cenu!

180,00 Kč